سر افرینش..

روزی روزگاری در سرزمینی مرد جوانی به جنگل رفت و به پیشوای روحانی خود گفت:من خواستار ثروتی بیکران هستم تا با ان به دنیا وشفای ان کمک کنم ایا ممکن است سر افرینش فراوانی را به من بگویید؟

پشوای روحانی پاسخ داد :دو الهه در قلب هر انسانی ساکن هستند وهمه عمیقا به این دو مخلوق برتر عشق می ورزند .اما راز به خصوصی هست که تو باید بدانی ومن ان را به تو باز می گویم .

اگر چه تو هر دو الهه را دوست داری اما باید به یکی از انها توجه بیشتری داشته باشی و ان الهه دانش است که نامش سارا سواتی (sara svati) است .از او تبعیت کن دوستش بدار و به او توجه داشته باش .الهه ی دیگر (lakshmi) است که الهه ی ثروت است.

وقتی تو به سارا سواتی توجه بیشتری می کنی لاکشمی به شدت حسادت خواهد ورزید وبیشتر متوجه تو می گردد.

هر چه الهه ی دانش را بیشتر طلب می کنی الهه ی ثروت بیشتر تو را می جوید .به هر جا که می روی تورا تعقیب می کند وهرگز تنهایت نمی گذارد وانگاه ثزوتی که ارزویش را داری برای همیشه از ان تو خواهد شد.

همیشه بهشت انجاست که درخت دانش سر افروخته باشد.

جهد اموختن بباید کرد

            گرت باید که بی نظیر شوی

 

/ 100 نظر / 53 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مروارید عرفان

سلامی دو باره به نیکوی عزیزم [گل] خیال نوشتن مطلب جدید نداری ؟ نکند تو هم مثل من خسته شدی ؟‌[چشمک]

خیزران

مادرمیگفت ومن قبول نمیکردم که : تامیتوانی فاصله هارو حفظ کن فاصله که زیاد باشه ازدست دادن ساده ترمیشه

زيتون

یکی ازجذابیت زنان چشمان درشت ونافذداشتن است ،درحدیث ازامام معصوم اول هم آمده که زن چشم درشت زیباست.گاها آرایش ناسازگاروتغذیه نامناسب واستراسور سبب جمع شدن چشم ها میشودوازجذابیت آنهامیکاهدآموزش آرایش صحیح راباتطبیق تصاویردروب نوشت سوزی جون www.anjee.blogfa.com بخوانید آرایش چشم،در هنگام آرایش چشم،استفاده کردن ازسایه های تیره باعث کوچکتر نشان دادن چشم میشود و این حالت کوچک بنظر آمدن چشم در زمانیکه پوست صورت سفید تر باشد بیشتر میشود. برای اینکه چشم شما درشت تر به نظر بیاید بهتر است که از سایه های روشن و کمرنگ استفاده کنید، همیشه از یک رنگ بسیار روشن برای زمینه چشم استفاده کنید بعد سایه مورد نظر را برروی چشم کار کنید و به این نکته باید توجه داشت که حتما بعد از زدن سایه، خط چشم را بکار ببرید، زیرا کشیدن خط در مرحله اول و بعد استفاده از سایه باعث تار شدن خط چشم میشود.

نسیم

نیکوی عزیز بدا خیلی دوست دارم..هیچوقت فراموشت نمیکنم...

نسیم

نیکو جون بخدا خیییییلی دوست دارم دوس ندارم از دستم ناراحت باشی از اینکه دیر به دیر میامو یه چرتو پرتایی میندازم...خیلی دوست دارم نانازم[ماچ]

خاني

نيكو جان چقدر منظره غروب انارت زيبا بود ودر عين حال غمگين

اسماعیل

[گل] سلام دوست عزیز با قسمت سوم پیغمبر در خدمتم .

آه شب

از زیستن خرسندم چون فرصتی برای تکامل من است به خویش عشق می ورزم چون خدا عاشق من است وبه دیگران عشق می ورزم چون خدا عاشق آنان نیز هست تو ای آشنا بیا تا با هم ، زندگیمان را شاکر باشیم [گل]

کامران

سلام. وبلاگ خوبی دارید. مایل به تبادل لینک هستید؟