مهربانی...

افسانه عجیبی وجود دارد که در ان دختر جوانی در چمنزار ی قدم می زند و پروانه ای را روی خاری گرفتار می بیند او با دقت زیاد پروانه را رها می سازد و پروانه پرواز می کند .سپس باز می گردد وتبدیل به یک پری زیبا می شود و به دخترک می گوید :به خاطر مهر بانی ات هر ارزویی که داشته باشی بر اورده خواهم کرد .دخترک لحظاتی فکر می کند ومی گوید:من می خواهم شاد باشم پری سرش را جلو می اورد و در گوش او چیزی می گوید وبعد ناگهان ناپدید می شود.

موقعی که دختر بزرگ می شود در ان سرزمین کسی شاد تر از او وجود ندارد هر گاه کسی از او در باره ی راز شادی اش سئوال می کند لبخند می زند و می گوید :من تنها فقط به حرف  یک پری خوب مهربان گوش دادم.

موقعی که پیر شد همسایه ها می ترسیدند او بمیرد و با مرگش ان راز شگفت اور نیز در پرده بماند انها به او التماس کردند :تو را به خدا به ما بگو پری به تو چه گفت؟پیرزن دوست داشتنی فقط لبخند زد و گفت :

او به من گفت اصلا مهم نیست ادمها که باشند و چقدر سعادتمند به نظر برسند انها هر که باشند به من نیاز دارند!

هر یک از ما فرشته هایی هستیم که تنها یک بال دایم فقط هنگامی قادر به پروازیم که به یکدیگر بپیوندیم .

پرواز من به بال وپر تو ست زینهار

                           مشکن مرا که می شکنی بال خویش را

 

پ.ن

١۵خرداد بانوی باران یک ساله شد از همه دوستان نازنینی که در این مدت همراه من بودند سپاسگزارم برای همه شما عزیزان ارزوی بهترینها را دارم .

 

/ 75 نظر / 46 بازدید
نمایش نظرات قبلی
hadi

من دلم می خواهد خانه ای داشته باشم پر دوست کنج هر دیوارش دوستهایم بنشینند آرام گل بگو گل بشنو هرکسی می خواهد وارد خانه ی پر عشق و صفامان گردد یک سبد بوی گل سرخ به ما هدیه کند. شرط وارد گشتن شستشوی دلهاست. شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست. بر درش برگ گلی می کوبم روی آن با قلم سبز بهار می نویسم: ای یار " خانه ی ما اینجاست" تا که سهراب نپرسد دیگر " خانه ی دوست کجاست؟" [گل][گل][گل]

داستانسرا(عمولی)

بزرگي ميگفت شايد بخاطر اين بدنيا آمده ايم كه زندگي را براي ديگران لذتبخش تر نمائيم.راستي قصد بروز كردن ندارين؟بيصبرانه منتظر مطالب جالب وجديدتون هستم.[دست]

باران

سلام نیکوی عزیز ممنون که به وبم اومدی

هادی

سلام . چرا اینقدر دیر اپ می کنی؟ [ناراحت] با اولین گامها برای موفقیت در زندگی اپ هستم . [گل]

هادی

سلام . چرا اینقدر دیر اپ می کنی؟ [ناراحت] با اولین گامها برای موفقیت در زندگی اپ هستم . [گل]

هادی

سلام . چرا اینقدر دیر اپ می کنی؟ [ناراحت] با اولین گامها برای موفقیت در زندگی اپ هستم . [گل]

پگاه

سلام بانوي باراني من با هزار بار معذرت از تاخير روز زن رو بهت تبريك ميگم چند شبه ميام بهت سر بزنم ولي بلاگت بالا نمياد نميدوني چقدر دلم برات تنگ شده كام جان تلخ از صبر كه كردم بي دوست وقت كردي بهم سر بزن ببخش نبودم و نگرانت كردم

دور نزدیک

چقدر شایسته ایم؟ ................

هادی کلیپ

باران طرح پایانی آسمان های ابری است سلام خوبی ؟ به سلامتی یه ساله شدی تبریک انشا الله هرچه پیشتر رونقت بیشتر مطالب بسیار خوبی بود کلی استفاده بردم ولی به نظرم اون بیت پرواز من به بال وپر ... بیشتر به سواستفاده اشاره داره موفق وشاد باشی آپم بیای خوشحال می شم به امید فردایی بهتر در پناه خالقمان تا بعد یاحق.